O nás

HURICAN TÝM - Hurican tvoří tým mladých vyškolených lidí z prostředí informačních technologií, pro které je práce s počítačem zároveň jejich koníčkem. RYCHLE ROSTOUCÍ - jsme dynamicky se rozvíjející společnost na trhu počítačových služeb
SERVIS PRO DOMÁCNOSTI - v oblasti servisu počítačů pro domácnosti je Hurican největším hráčem na slovenském trhu, o čemž svědčí nejvyšší počet servisních zásahů. SERVIS MALÝCH A STŘEDNÍCH FIREM – Hurican se stává také spolehlivým smluvním partnerem malých a středních firem v oblasti komplexní správy počítačů.
AUDIO-VIDEO SLUŽBY – ambicí Huricanu je vyplnit mezeru na trhu audio-video služeb, a to minimálně v segmentu domácností. RYCHLOST – naší prioritou je poskytovat promptní služby, které jsou zabezpečované také prostřednictvím mobilních techniků v terénu.
PROFESIONALITA – snahou společnosti Hurican je vybudovat osvědčenou značku kvalitních služeb s profesionálním přístupem k zákazníkům. DOSTUPNOST – chceme být blízko k našim zákazníkům, proto nás najdete
7 dní v týdnu v největších nákupních centrech v Praze a pro naše firemní zákazníky jsme k dispozici v naší pobočce pro firemní klientelu.
PARTNERSTVÍ – jsme exkluzivním servisním partnerem pro zákazníky společnosti Electroworld a partnerem v oblasti servisu internetu pro společnosti GTS a Dial Telecom.