Případové studie

Případové studie správy IT pro společnost PURA ARCHITEKTURA.

 

PURA ACHRCHITEKTURA je architektonický ateliér zabezpečující komplexní služby v architektuře, designu, konstrukci od návrhu až po realizaci.

 

 

Popis spolupráce:
Na začátku spolupráce je jednoduché zadání: Nastavte nám počítače tak, aby to fungovalo bezchybně! Maily chceme mít možnost číst i na domácím počítači a případně na telefonu. Náš přístup k internetu je pomalý.
 
1. Vstupní analýza
Vstupní analýza nám umožní zjistit nedostatky v konfiguraci počítačů, případné nastavení emailu našeho zákazníka. Senior technik si zaznamená všechny požadavky a důkladně sepíše a vykoná vstupní analýzu. Mnoho společností má i v současnosti nastavenou emailovou konfiguraci podobně jak to bylo preferované před 5 až 10 lety, kde rozhodujícím kritériem byl objem přenesených dat. Takže počítače se po čase používání zpomalují, což se často poceňuje, pokud ale přepočtete časové ztráty na mzdu Vašich zaměstnanců, finanční ztráty jsou vysoké.
 
2. Optimalizace firemního IT
Na základě vstupní analýzy nadefinujeme seznam úkonů, které je potřebné vykonat. Po Vašem odsouhlasení nastaví naši technici Vaše IT na správný výkon. S takto nastavenými počítači se Vám bude pracovat pohodlně. Začněte si užívat pohodlí při práci s počítači, Vaše emaily si budete moci číst v práci, na notebooku nebo na mobilu.
3. Periodický checkup
Jedenkrát nastavit nestačí. A to platí u všech zákazníků. Běžným používáním, instalováním nových náročnějších programů se počítače zpomalují, naší úlohou je proto udržet je na plném výkonu nadále. Naši technici na pravidelných návštěvách vykonají kontrolu, optimalizaci výkonu. Zabývají se viry, řeší veškeré otázky s viry souvisejíci. Řeší si problémy viry. Dbají o správnou funkci Vašich e-mailů.
 
4. Remote access
Čas jsou peníze, pozemní komunikace pomalé. Na to abychom u Vás byli rychleji, využíváme vzdálený přístup. Pomocí zabezpečeného připojení a hesla, které nám oznámí Váš pracovník , se technik připojí na Vašeho zaměstnance a vykoná potřebné změny. Vykonané změny je možné sledovat přímo na monitoru sepisovaného počítače.
 
5. Expresní výjezdy
V případě, že se jedná o extrémně zavirovaný počítač nebo nefunkční internetové připojení, řešíme problém výjezdem k Vám. Naše auta jsou neustále v terénu, aby minimalizovala výpadek Vašeho IT. Dostat se k Vám je proto velmi jednoduché a časově efektivní.