Staň se členem našeho týmu

Pokud máte chuť, energii a jste zručný a vyznáte se v technologiích, udělejte něco pro svoji budoucnost.

Přijímáme žádosti na následující pracovní pozice:

PC technik
Úlohou PC technika je zabezpečovat služby v oblasti identifikace a odstraňování poruch notebooků, osobních počítačů a periferních zařízení nacházejících se v domácnostech nebo kancelářích našich zákazníků v Praze. Naši PC technici neřeší jen poruchy, ale poskytují též konzultace a rady. Kandidáti musí mít zkušenosti s instalací softwaru, hardwaru a zručnosti v diagnostikování problémů.

AV technik
Naši AV technici jsou špičkoví odborníci v oblasti audio-vizuální techniky. Věnují se instalaci domácích kin, reproduktorů, projektorů, LCD TV/ plazem a jejich následné integraci.

Operátor
Naši operátoři mají zkušenosti s instalací softwaru a hardwaru a dokážou identifikovat poruchy počítačů. Jejich úlohou je umožnit našim zákazníkům rychlý přístup k informacím v oblasti vylepšení počítačů a odpovědět na otázku "proč nefunguje můj počítač".

V případě, že máte zájem o některou z výše uvedených pozic, zašlete prosím e-mail s Vaším CV na job@hurican.cz

Tento souhlas vložte do e-mailu (těla zprávy), ne do přílohy. Použijte prosím přesnou formulaci, jinak Vás nebudeme moci zařadit do výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Zasláním svého CV a dalších dokumentů obsahujících osobní údaje poskytuji svůj souhlas společnosti Hurican Czech, s.r.o., se sídlem Krymská 12, 101 00 Praha 10, IČ: 289 801 07, aby zpracovávala moje osobní údaje pro účely:

  • poskytnutí zaměstnání
  • získání informací o vhodných pracovních místech

formou uložení dat do informačního systému společnosti a jejich upravováním a vyhledáváním v nich v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání písemnou formou.