Volejte: +420 27000 2700

Audit IT

50+

realizovaných auditů

Co Vám přinese spolupráce s námi:

 • Kontrolu stavu IT certifikovaným týmem techniků s několika lety zkušeností
 • Porovnání s „best practices“
 • Komplexnost – kontrolu celé infrastruktury a všech nastavení
 • Prezentaci výsledků a návrhy na zlepšení

Audit IT:

 • Kontrola stavu počítačů (hw, sw, licence, nastavení bezpečnosti, antivir, firewall, aktualizace, …).
 • Kontrola stavu serverů (hw, sw, licence, zabezpečení, konfigurace, zálohování, nastavení oprávnění a uživatelů, existenci disaster recovery plánu, …).
 • Kontrola stavu sítě/serverovny (zabezpečení sítě, wi-fi, vhodné zařízení, stabilita, sila signálu, síťové prvky, stav serverovny, kabeláž, UPS, mapa sítě, …).
 • Kontrola práce s IT (umístnění dat, interní předpisy/postupy pro práci s IT a firemními daty, základní bezpečnostní návyky uživatelů, hesla, odhlašování uživatelů, …).

Bezpečnostní audit IT:

 • Analýza aktuálního stavu bezpečnosti – definované klientem anebo legislativou.
 • Identifikace možných rizik a kontrola kvality a efektivity zavedených opatření.

 • Detailní seznam zjištění zhodnocení a klasifikace možných rizik.

 • Návrh zvýšení úrovně informační bezpečnosti.
V případě otázek, nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 27000 2700 , emailem na hurican@hurican.cz nebo vyplňte kontaktní formulář:
 

Kontaktní formulář

Kontakt
Roman Bradiak

Roman Bradiak

senior audit manager
tel: +421 918 990 057
Vybrané reference

Informační technologie jsou dnes neoddělitelnou součástí života – je absolutně nepředstavitelné zabezpečit bez nich efektivní chod firmy. Na druhé straně, pro neodborníka v této oblasti může komunikace s PC působit jako groteska, která vůbec není překvapující, smíchem nekončí. Proto jsme starostlivost a správu IT svěřili profesionálům. Děkujeme Hurican, s Vašimi službami jsme spokojení a důvěřujeme Vám.

Miriam Srdosova

Financial Controller

Se společností Hurican spolupracujeme už více než rok. Oceňujeme hlavně flexibilitu spolupráce, protože technologie, s kterými pracujeme a instalujeme jsou výjimečné a samotná konfigurace zařízení není jednoduchá. Kromě instalačních prací nám Hurican zabezpečuje i podporu instalací na desítkách prodejen, díky čemu se můžeme spolehnut na včasné řešení problémů našich klientů.

Miroslav Duda

Production Director

Společnost Hurican využíváme již několik let. Služby jsou kvalifikované, rychlé. Reagují na naše eventuální problémy obratem a s velkou trpělivostí. Víc takových firem!

RNDr. Zdeňka Halaxová

patentová zástupkyně

Služby společnosti Hurican využíváme již několik let. Se službami této společnosti jsme spokojeni. Zaměstnanci společnosti jsou profesionálové, reagují bezprostŕedne na naše potřeby, navíc sami přicházejí s návrhy na zlepšení. Velmi rác budeme se společností Hurican spolupracovat i v dalších letech.

Mgr. Eduard Kolárik

jednatel

S Huricanem spolupracujeme již 5 let. Za tuto dobu firma dokázala, že je skutečným profesionálem ve správě serverů a HW obecně. Po přeštehování do nové budovy stojíme na síťové infrastruktuře, kterou pro nás Hurican postavil a na míru navrhl serverové řešení. Jsme současně velmi spokojeni s operativním supportem, na který se můžeme spolehnout.

Zdeněk Košárek

IT & Data Processing Manager

S firmou Hurican spolupracujeme už několik let. Kromě správy počítačů a serverů pro nás uskutečnili více jiných technických projektů, pokaždé s velmi profesionálním výsledkem. Také velmi oceňujeme, že v případě potřeby jsou ochotní problémy řešit i během svátků a víkendů.

Peter Kollárovits

IT manager